•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 215
   کد: 212589
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱
   رییس امور نظام فنی اجرایی، مشاورین و پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه؛

   کارخانه نوآوری مشهد فراتر از انتظارات ما است

   رییس امور نظام فنی اجرایی، مشاورین و پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه گفت: کارخانه نوآوری مجموعه خوبی است که در مدت زمان معقولی به اجرا در آمده و به عقیده بنده ساختن چنین فضایی ارزش ریسک کردن دارد و شهرداری مشهد تصمیم با ارزش و خوبی گرفته است.
   کارخانه نوآوری مشهد فراتر از انتظارات ما است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید جواد قانع فر طی بازدید از کارخانه نوآوری این بازدید را خوب توصیف کرده و گفت: انتظار چنین فضایی را نداشتم زیرا بیش‌ازحد انتظار ما بود.
   وی افزود: کارخانه نوآوری مجموعه خوبی است که در مدت‌زمان معقولی به اجرا درآمده و به عقیده بنده ساختن چنین فضایی ارزش ریسک کردن را داشته و شهرداری مشهد تصمیم باارزش و خوبی گرفته است.
   رییس امور نظام فنی اجرایی، مشاورین و پیمانکاران سازمان برنامه‌وبودجه بیان کرد: از شواهد اولیه این‌گونه قلمداد می‌شود که این فضا جذابیت زیادی برای شرکت‌های دانش‌بنیان داشته باشد و بتواند با فضا و امکاناتی که پیش‌بینی‌شده به دستاوردهای خوبی در ظرفیت‌سازی و تعالی شرکت‌های دانش بنیان برسد و شرکت‌ها بتوانند با هزینه معقول‌تری دانش و پیشرفت را در کشور ایجاد کنند.
   قانع فر خاطرنشان کرد: من به آینده این فضا بسیار خوش‌بین هستم و امیدوارم زودتر از اینکه دست‌اندرکاران امید داشتند، این مکان به ثمر دهی برسد.
   وی اضافه کرد: زمانی که بتوانیم فضای رشد و تعالی شرکت‌های دانش‌بنیان را فراهم کنیم، امید داریم که پنجره‌های جدیدی را با هزینه‌های کم‌تر گام‌های بلندتر و سریع‌تری برای رسیدن به توسعه برداریم که این امر خود ارزشمند است زیرا در دنیای پررقابت امروز، باید با سرعت زیادی حرکت کنیم تا از رقبا عقب نمانیم بنابراین وجود چنین مکان‌هایی اجتناب‌ناپذیر است.
   حوریه جمالی پور
    

   تعداد بازدید: 215
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • مناطق
   بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5 بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5
   اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10 اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10
   کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی
   راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک
   فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان
   چند رسانه ای
   آخرین اخبار کرونا ویروس
   از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات
   توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا
   توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .