•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 67
   کد: 212538
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹
   همگام با بهار صورت می گیرد؛

   برگزاری مراسم کاروان مهدوی در شب و روز عید نیمه شعبان

   معاون فرهنگی و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از برگزاری مراسم کاروان مهدوی در شب و روز عید نیمه شعبان خبرداد.
   برگزاری مراسم کاروان مهدوی در شب و روز عید نیمه شعبان

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدمحسن مصحفی بابیان این مطلب، اظهار کرد: شب نیمه شعبان، یادآور تولد اولین و آخرین امید پیامبران و فرستادگان الهی و منجی عالم بشریت حضرت ولی‌عصر (عج) و دارای فضلیتی بس عظیم است و در روایات معصومین (ع) نیز بر احیای آن تاکید شده است.
   وی افزود: ازاین‌رو سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در نظر دارد به مناسبت نیمه شعبان میلاد باسعادت مهدی موعود (عج) با توجه به محدودیت‌های دوران شیوع بیماری کرونا و بالطبع ضرورت تناسب برنامه‌های فرهنگی با شرایط کنونی، برنامه بزرگی با عنوان کاروان مهدوی را در مناطق 13 گانه برگزار کند. بدیهی است برگزاری چنین طرح‌هایی می‌تواند علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و شادابی در محالت در دوران شیوع بیماری کرونا به تقویت همبستگی و همراهی سرمایه اجتماعی کمک شایان توجهی کند.
   معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در خصوص برنامه‌های پیشنهادی کاروان مهدوی، تصریح کرد: فضا آرایی مناسب تریلی به مناسبت نیمه شعبان، دو اجرای نورافشانی، اجرای برنامه‌های استیجی با اجرای مجری، گروه تواشیح، سرود و... و پخش آواها و نواهای منتخب از برنامه‌های لحاظ شده است.
   مصحفی بابیان اینکه اعتبار در نظر گرفته‌شده برای اجرای این برنامه 20 میلیون تومان به ازای هر دستگاه است، تاکید کرد: مراسم کاروان مهدوی در مناطق پهناور با هماهنگی ستاد با حداکثر دو دستگاه مختلف با 40 اجرا برگزار خواهد شد.
   غزاله شهیدی

   تعداد بازدید: 67
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • مناطق
   بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5 بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5
   اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10 اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10
   کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی
   راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک
   فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان
   چند رسانه ای
   آخرین اخبار کرونا ویروس
   از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات
   توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا
   توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .