•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 182
   کد: 212063
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   شرکت 880 نفر در جشنواره بزرگ کتابخوانی شهر دانایی/ برگزاری خلاقانه و متفاوت جشنواره کتابخوانی در شهرداری مشهد

   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد از شرکت بیش از 800 نفر از سرمایه های انسانی شهرداری مشهد و اقبال همکاران مجموعه های مختلف جهت شرکت در جشنواره بزرگ کتابخوانی شهر دانایی خبر داد.
   شرکت 880 نفر در جشنواره بزرگ کتابخوانی شهر دانایی/ برگزاری خلاقانه و متفاوت جشنواره کتابخوانی در شهرداری مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هدا پیروی در اختتامیه جشنواره کتابخوانی شهر دانایی اظهار کرد: در این جشنواره بزرگ که با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و همچنین توسعه خلاقیت های فردی سرمایه های انسانی برگزار شد 10 کتاب موفق با موضوعات متنوع شامل کتاب های مدیریت ارتباطات، رهبری در 90 روز، مدیر یک دقیقه ای و میمون ها، 17 اصل کار تیمی، بازیکن تیمی ایده آل، 37 رفتار غیر سازمانی، عملی کردن دانسته ها، قلاب، هنر ظریف بیخیالی، هنر رضایت از زندگی به صورت هدیه در اختیار همکاران قرار داده شد و هر فردی بر اساس علاقه و سلیقه خود می توانست کتاب مورد نظر خود را انتخاب و در این جشنواره بزرگ شرکت کند.
   وی افزود: خوشبختانه این جشنواره با اقبال بسیار زیادی همراه شد و در مجموع ۸۸۰ نفر از سرمایه های انسانی در این ماراتن بزرگ در طول مدت سه ماه با هم به رقابت پرداختند که در نهایت ۳۰ نفر و در مراحل بعدی ۱۱ نفر برتر انتخاب، معرفی و تقدیر شدند.
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد بیان کرد: در نهایت نیز سه نفر برگزیده این جشنواره جناب آقای جاوید جهانی کتاب «هنر ظریف بیخیالی» به عنوان نفر اول، سرکار خانم سمیه اسماعیل مقدم، کتاب «عملی کردن دانسته ها» به عنوان نفر دوم و جناب آقای محسن رضایی کتاب «هبری در ۹۰ روز» به عنوان نفر سوم برگزیده و تقدیر شدند.
   پیروی تصریح کرد: همچنین اسامی نفرات چهارم تا یازدهم نیز شامل نفر چهارم طیبه جعفر زاده، کتاب «هنر رضایت از زندگی»، نفر پنجم زهره شاه محمدی، کتاب «مدیریت ارتباطات»، نفر ششم ملیحه بیرونی کاشانی، کتاب «هنر ظریف بیخیالی»، نفر هفتم محمود خدیوی، کتاب «بازیکن تیمی ایده آل»، نفر هشتم سید حسن شجاعی، کتاب «هنر رضایت از زندگی»، نفر نهم فاطمه کاظمی، کتاب «عملی کردن دانسته ها»، نفر دهم فرشته کبیری، کتاب «مدیریت ارتباطات» و نفر یازدهم لیلا رودی کتاب «رهبری در ۹۰ روز» است.
   وی اضافه کرد: این جشنواره که در قالب آموزش های کوتاه مدت ضمن خدمت برای سرمایه های انسانی شهرداری مشهد طراحی و اجرا شد، با توجه به نیاز سنجی آموزشی صورت پذیرفته یکی از قالب های ارائه آموزش های ضمن خدمت بود که با استقبال گسترده سرمایه های انسانی خدوم شهرداری مشهد قرار گرفت.
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد گفت: در این جشنواره که مراحل متفاوت و خلاقانه ای داشت هر کدام از شرکت کننده گان می توانستند از میان کتاب های جشنواره کتابی را انتخاب کنند و در مراحل مختلف به رقابت بپردازند؛ و در آخرین مرحله آن 11 نفر منتخب نهایی که با ارسال ویدیو هایی به ارائه کتاب خود به مرحله نهایی راه یافته بودند در فرصتی پنج دقیقه ای به صورت زنده به معرفی کتاب خود برای حاضرین در سالن پرداختند. هر شرکت کننده پنج دقیقه فرصت داشت با ارائه محتوای کتاب خود به صورت خلاقانه نظر داوران و حاضرین در سالن را جلب کند.
   پیروی تصریح کرد: داوری جشنواره توسط دکتر علیرضا قیامتی و دکتر ندا رضوی زاده از اساتید دانشگاه فردوسی، آقای سبزیان، مدیر نهاد کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و آقای مهدی ندایی از فعالین حوزه فرهنگی و کتابخوانی صورت گرفت.
   وی ادامه داد: داوران و حاضرین در سالن نیز بر اساس چهار شاخص دسته بندی چارچوب و ساختار محتوای ارائه شده، فن بیان و زبان بدن، خلاقیت در ارائه و تسلط بر محتوای کتاب به ارزیابی شرکت کنندگان پرداختند. در این جشنواره آرا حضار از طریق برگه های آری یا خیر در مورد کیفیت ارائه های شرکت کنندگان با ضریب 40 درصد بر نتیجه داوری نهایی اخذ و محاسبه می شد.
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد بیان کرد: امیدواریم از طرق برگزاری این چنین جشنواره های متنوع و جذاب ضمن ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بین سرمایه های انسانی بتوانیم سطح خلاقیت و توانمندی های فردی و گروهی همکاران را افزایش دهیم.

    


    

   تعداد بازدید: 182
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   4 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • مناطق
   بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5 بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5
   اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10 اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10
   کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی
   راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک
   فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان
   چند رسانه ای
   آخرین اخبار کرونا ویروس
   از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات
   توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا
   توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .