•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 92
   کد: 211996
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   شناسایی و اعلام فرآیندهای برتر شهرداری مشهد طی اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015

   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد از اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 خبرداد.
   شناسایی و اعلام فرآیندهای برتر شهرداری مشهد طی اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هدا پیروی در جلسه اختتامیه ممیزی iso 9001:2015 که با حضور امیر عزیزی مدیرکل حوزه شهردار و امور هماهنگی مناطق، آیدا مهربان معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، محمد محسن مصحفی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد و جمعی از مسئولین شهری برگزار شد، اظهار کرد: طی ممیزی استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:201 که توسط میزان رسمی طی سه روز کاری انجام شد، نقاط قوت، فرصت ها و موارد بهبود شهرداری مشهد شناسایی شده است.
   وی افزود: از جمله نقاط قوت شناسایی شده، طرح طبقه بندی فرآیندهای شهرداری مشهد بر اساس الگوی PCF است که به عنوان یک نمونه منحصر به فرد در شهرداری های کشور بوده و می تواند به عنوان الگو در سایر شهرداری ها مورد بهره برداری قرار گیرد.
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد همچنین  بیان کرد: نظام های برنامه ریزی استراتژیک، ارزیابی عملکرد هوشمند، سامانه نظارت بر خدمات شهری، سامانه هوشمند خودرویی، بهسازی فضاهای عمومی سبز و بهداشتی برای گروه های مختلف شهروندان شامل کودکان، سالمندان و معاونان مطابق با برنامه های شهرداری، مدیریت و به اشتراک گذاری دانش و سیستم یکپارچه شهرسازی از جمله نقاط قوت شهرداری مشهد است.
   پیروی خاطرنشان کرد:  در گزارش ممیزی توصیه هایی جهت بهبود، نظیر شناسایی ریسک ها و فرصت ها مبتنی بر فرآیندها در سازمان، بهبود فرآیند کالیبراسیون و مدیریت تغییرات و بهبود ارتباطات درون سازمانی مطرح شد که بسیاری از توصیه هایی که توسط کارشناسان ممیزی ارائه شد، پیش از این در قالب پروژه تعریف و در دست اقدام است.
   مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی مشهد از وجود زیرساخت های لازم جهت اخذ گواهینامه های استاندارد در حوزه های سنجش رضایت مشتری ایزو 10004 و مدیریت انرژی ایزو 50001 خبر داد.
   وی گفت: شهرداری مشهد اولین شهرداری در کلانشهرهای ایران است که موفق به دریافت استاندارد ISO 9001ویرایش 2015 شده است. این افتخار حاصل تلاش و تعهد تمامی مجموعه های شهرداری است که افتخار دریافت این گواهینامه را به شهردار مشهد، معاونان و شهرداران مناطق و تمام همکاران در مجموعه های شهرداری تبریک عرض می کنم.
   پیروی بیان کرد: اجرای الزامات سیستم مدیریت کیفیت در شهرداری مشهد، توانایی آن را در ارائه خدمات و محصولات مطابق با الزامات و نیازهای شهروندان، برآورد می کند و هدف از استقرار این سیستم، افزایش رضایت شهروندان است.
   وی افزود: شهرداری مشهد با پیاده سازی فرآیندهای بهینه در تلاش است کیفیت ارائه خدمات را افزایش دهد. باعث افتخار است نقاط قوت شناسایی شده در ممیزی استاندارد ISO9001:2015 فراتر از الزامات استاندارد بوده است و این مهم بیانگر تلاش تمام همکاران در مجموعه های شهرداری است.

    

   تعداد بازدید: 92
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • مناطق
   بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5 بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5
   اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10 اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10
   کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی
   راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک
   فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان
   چند رسانه ای
   آخرین اخبار کرونا ویروس
   از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات
   توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا
   توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .