•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 117
   کد: 211977
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبر داد؛

   برگزاری ممیزی ISO 9001: 2015 در ستاد و مناطق

   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از برگزاری ممیزی ISO 9001: 2015 در ستاد و مناطق شهرداری مشهد در روزهای شنبه تا دوشنبه مورخ 16 تا 18 اسفند ماه خبر داد.
   برگزاری ممیزی ISO 9001: 2015 در ستاد و مناطق

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آیدا مهربان در جلسه اختتامیه ممیزی iso 9001:2015 که با حضور امیر عزیزی مدیرکل حوزه شهردار و امور هماهنگی مناطق شهرداری مشهد، محمد محسن مصحفی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد و جمعی از مسئولین شهری برگزار شد، اظهار کرد: تغییر و تحولاتی که مجموعه شهرداری داده است حاصل پشتکار همکاران ما بوده و بسیار خوشحالم که سیستم به آن چنان بلوغ و بالندگی رسیده که خود را در معرض ممیزی و ارزیابی قرار داده است و در جایگاهی قرار گرفته که با استقرار سیستم کیفی، می تواند به دنبال کیفیت ها باشد.
   وی افزود: استاندارد ISO 9001: 2015 مجموعه ای از سیاست ها، فرآیند ها، روش های ثبت شده و سوابقی است با ایجاد یک سیستم، کیفیت را در تمام مجموعه های شهرداری مدیریت می کند.
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد بیان کرد: اصول مدیریت کیفیت در این استاندارد بر مبنای تمرکز بر مشتری، رهبری، مشارکت افراد، رویکرد فرآیندی، بهبود مستمر و تصمیم گیری مبتنی بر شواهد و مدیریت روابط است.
   مهربان خاطرنشان کرد: تمام اقدامات شهرداری در قالب فرآیندهای تعریف شده، قابل ارزیابی است و امیدواریم با اخذ گواهینامه iso 9001:2015 محکم تر به سمت جلو حرکت کنیم.
   وی اضافه کرد: تلاش ما این است که اقدامات ما در این زمینه به اثربخش باشد و در کنار بهبود عملکرد، نقاط ضعف، قوت، تهدیدها و فرصت ها را شناسایی کرده و مسیر شهرداری را در ارائه خدمات روان تر کند.
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: استاندارد ISO 9001 در سال 2015 به روزرسانی شده و شهرداری مشهد در تلاش است با اخذ این گواهینامه بین المللی از ارائه خدمات با کیفیت به شهروندان اطمینان حاصل کند و در نهایت با رفع نواقص سیستم منجر به افزایش رضایت شهروندان شود.
   حوریه جمالی پور

    

   تعداد بازدید: 117
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • مناطق
   بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5 بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5
   اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10 اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10
   کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی
   راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک
   فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان
   چند رسانه ای
   آخرین اخبار کرونا ویروس
   از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات
   توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا
   توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .