•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 82
   کد: 211877
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
   مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد؛

   شهرداری مشهد تاکنون چهار دوره تندیس بودجه ریزی عملیاتی را در سطح کشور دریافت کرده است

   مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهدگفت: شهرداری مشهد تنها شهرداری در سطح کشور است که بودجه ریزی آن براساس بودجه ریزی عملیاتی انجام می شود و تاکنون چهار دوره تندیس بودجه ریزی عملیاتی را در سطح کشور دریافت کرده است.
   شهرداری مشهد تاکنون چهار دوره تندیس بودجه ریزی عملیاتی را در سطح کشور دریافت کرده است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی در جلسه افتتاحیه ممیزی iso 9001:2015که با حضور هدا پیروی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد، حسین عبدالله زاده شهردار منطقه هشت و جمعی از مسئولین شهری برگزار شده بود، اظهار کرد: براساس الگو استانداردی که iso 9001 بررسی می کند، پیگیری یکسری از بندهای استاندارد برعهده دفتر برنامه ریزی و بودجه است.
   وی افزود: اولین موضوع بحث تدوین استراتژی ها و اهداف میان مدت و کوتاه مدت شهرداری است که گروهی در دفتر برنامه و بودجه وجود دارد که مسئولیت تدوین برنامه میان مدت شهرداری را بر عهده دارد و این فرآیند نیز به گونه ای است که تمامی واحدهای برنامه ریزی مناطق، سازمان ها و ستاد شهرداری مشهد در آن مشارکت دارند و الگویی رفت و برگشتی پایین به بالا در تدوین این برنامه رعایت می شود.
   مدیر برنامه و بودجه شهرداری مشهد بیان کرد: به دلیل اینکه برنامه در دفتر برنامه و بودجه تدوین می شود، از نگاه چرخه بازخورد گیری، نظام ارزیابی عملکرد شهرداری نیز جزئی از بخش های برنامه و بودجه است که که ناظر به این موضوعی گروهی تحت عنوان ارزیابی عملکرد وجود دارد که نظام ارزیابی عملکرد شهرداری را براساس الگو کارت امتیاز متوازن تدوین کرده و داشبوردهای ارزیابی عملکرد را براساس نقشه های استراتژی برای تک تک واحدهای اجرایی طراحی شده را تولید و عملکرد را براین اساس ارزیابی می کند.
   حسن بارانی بیان کرد: اقدام دیگر ما بودجه و برنامه سالیانه شهرداری است که در این حوزه، بودجه شهرداری را براساس الگو بودجه ریزی عملیاتی انجام می دهیم و تک تک فعالیت ها و خدمات شهرداری براساس قیمت تمام شده و حجم در بودجه قرار می گیرد.
   وی اضافه کرد: شهرداری مشهد تنها شهرداری در سطح کشور است که بودجه ریزی آن براساس بودجه ریزی عملیاتی انجام می شود و تاکنون چهار دوره تندیس بودجه ریزی عملیاتی را در سطح کشور دریافت کرده است و در حوزه بودجه سامانه متمرکزی برای بحث بودجه ریزی عملیاتی و هدایت و راهبری بودجه وجود دارد که تقریبا تمامی فرآیند عملیاتی سازی برنامه را برعهده می گیرد.
   مدیر برنامه و بودجه شهرداری مشهد تصریح کرد: از دیگر اقدامات ما موارد مرتبط با تملک سرمایه و پروژه های عمرانی است که گروهی تحت عنوان راهبری سبد پروژه وجود دارد که نقش هایی از جمله معادل شده نظام فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی است و در این گروه علاوه بر حوزه مدیریت سبد پروژه های عمرانی بخش دیگری تحت عنوان نظام ارزیابی تامین کنندگان نیز وجود دارد که در این زمینه سامانه ای نیز وجود دارد. بحث بعدی نظارت بر انجام فرآیند انجام معاملات است و بخش دیگر در گروه سبد، مدیریت پروژه و راهبری کلان نظام مدیریت پروژه شهرداری مشهد است که سامانه کنترل پروژه شهرداری مشهد توسط همکاران ما در این گروه راهبری می شود.
   حوریه جمالی پور

    

   تعداد بازدید: 82
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • مناطق
   بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5 بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5
   اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10 اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10
   کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی
   راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک
   فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان
   چند رسانه ای
   آخرین اخبار کرونا ویروس
   از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات
   توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا
   توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .