•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 232
   کد: 212646
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵
   شهردار مشهد در پست اینستاگرامی خود مطرح کرد؛

   اتصال حاشیه به متن با احداث و بازپیرایی بولوار الزهرا (س) و کرامت

   شهردار مشهد گفت: پروژه احداث و بازپیرایی بولوار الزهرا (س) و کرامت؛ پروژه‌ای که عملیاتی شدن آن اتصال حاشیه به متن را به همراه دارد و روی کانال یا همان کال امیرآباد مسیری را ایجاد می‌کند که علاوه بر دسترسی آسان‌تر به بولوار حر برای اهالی بولوار شهید بابا نظر، برای خیابان کارگر راضی و اهالی آن دسترسی آسان‌تر به مسیر صدمتری را ایجاد می‌کند.
   اتصال حاشیه به متن با احداث و بازپیرایی بولوار الزهرا (س) و کرامت

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در پست اینستاگرامی خود درباره پروژه احداث و بازپیرایی بولوار الزهرا(س) و کرامت می‌نویسد؛
   همان‌گونه که می‌دانید حدود چهار ماه گذشته درباره شروع یک پروژه مهم در یکی از مناطق کم برخوردار شهر با شما صحبت کردم. پروژه احداث و بازپیرایی بولوار الزهرا (س) و کرامت؛ پروژه‌ای که عملیاتی شدن آن اتصال حاشیه به متن را به همراه دارد و روی کانال یا همان کال امیرآباد مسیری را ایجاد می‌کند که علاوه بر دسترسی آسان‌تر به بولوار حر برای اهالی بولوار شهید بابانظر، برای خیابان کارگر راضی و اهالی آن دسترسی آسان‌تر به مسیر صدمتری را ایجاد می‌کند.
   شاید به لحاظ حجم اعتبار تخصیص‌یافته و ابعاد پروژه آن را یک کار متوسط بدانیم اما واقعا به لحاظ کاربرد در خیابان بابانظر 94 بسیار موردنیاز اهالی بود که خوشحالم طی یک دوره زمانی سه‌ماهه اتفاق افتاد و به معنای واقعی کلمه، حاشیه به متن متصل شد.
   در اجرایی شدن این پروژه باید یک تشکر ویژه از آموزش‌وپرورش داشته باشم زیرا ما مجبور بودیم برای بازپیرایی بولوار سواره رو الزهرا(س) ساختمان یک مدرسه را تخریب کنیم و طی توافقی که ایجاد شد، این اتفاق رخ داد و ساختمان جدیدی در اختیار آموزش‌وپرورش قرار گرفت که از لطف آقای خدابنده و همکاران ایشان تشکر می‌کنم.
   به آقای مرادنیا شهردار منطقه پنج که پیگیری‌های زیادی را برای انجام این پروژه انجام داد، آقای کاظمی معاون حمل‌ونقل و ترافیک که ایده ایجاد دسترسی از روی مسیر کال امیرآباد را مطرح کرد و همکارانم در سازمان عمران شهرداری مشهد به‌عنوان پیمانکار اجرای پروژه خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم.
   تمام تلاش ما این است تا بتوانیم بر اساس توسعه متوازن گام برداریم و انشالله در ماه‌های پیش رو بتوانیم پروژه‌های بیشتری را در مناطق کم برخوردار شهر که خود می‌تواند ایجاد شور و شوق زندگی و حال خوب باشد، به افتتاح برسانیم.
   حوریه جمالی پور

    

   تعداد بازدید: 232
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • مناطق
   بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5 بهسازی مسیرهای دوچرخه منطقه 5
   اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10 اجرای پروژه پیاده روسازی در بولوار خادم الشریعه منطقه 10
   کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی کسب مقام دوم منطقه 2 درحوزه درآمدی
   راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک راه‌اندازی کارناوال نیمه شعبان در خیابان‌های اصلی منطقه یک
   فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان فضا آرایی عیدانه و مناسبتی سطح منطقه یک در آستانه جشن نیمه شعبان
   چند رسانه ای
   آخرین اخبار کرونا ویروس
   از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات از توزیع غذای گرم تا سازماندهی کمک ها در توزیع خدمات و امکانات
   توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا توزیع ۱۱ هزار بسته معیشتی در روزهای کرونا
   توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان توزیع مستمر ماسک و محلول در بین تاکسیرانان
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .